Spotkanie Villarreal - Rayo Vallecano zakończone wynikiem 2-0

Villarreal - Rayo Vallecano 2-0. W dniu 2021-12-12 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 17 pomiędzy Villarreal a Rayo Vallecano.

Pierwsza połowa meczu między Villarreal a Rayo Vallecano zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: A. Mandi 32' 1-0 Dani Parejo Gerard Moreno 36' 2-0

Żółte kartki Villarreal: Pau Torres 23'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Isi Palazón 37' Alejandro Catena 37' Fran García 61'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Villarreal stanie naprzeciw Sanluqueño, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Alaves a Rayo Vallecano z Bergantiños. Następne mecze zagra z drużynami Alaves oraz Atletico Madrid.

Coraz częściej fani z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia w lidze La Liga. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Pau Torres Isi Palazón niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się zajadłe, rzadko bywa definitywnie, że potyczki męczą fana. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, przechodzące do historii bramki oraz asysty dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Villarreal i Rayo Vallecano oraz ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Estadio de la Cerámica.