Rayo Vallecano vs Espanyol, wynik spotkania 1-0

Dnia 2021-12-05 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano oraz Espanyol.

Po pierwszej połowie spotkania między Rayo Vallecano a Espanyol wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: L. Cabrera 54' 1-0

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 40' Óscar Valentín 90' Randy Nteka 90'

Żółte kartki Espanyol: Javi Puado 9' Aleix Vidal 69' Leandro Cabrera 90'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Espanyol: Fran Mérida -5'

Główny arbiter meczu - José Munuera. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Rayo Vallecano stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Bergantiños oraz Alaves natomiast Espanyol zmierzy się z Levante. Następne mecze zagra z drużynami Cristo Atlético oraz Celta Vigo.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Óscar Trejo Javi Puado często gwarantują wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty i gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki między graczami są nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż są to potyczki statyczne. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi La Liga oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Rayo Vallecano oraz Espanyol z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio de Vallecas.