Na stadionie Estadio de Vallecas miał miejsce mecz Rayo Vallecano - Sevilla zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Rayo Vallecano i Sevilla wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-03-13 13:00 na stadionie Estadio de Vallecas rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano oraz Sevilla.

Gole strzelali: Bebé 46' 1-0 I. Balliu T. Delaney 63' 1-1 J. Corona

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Żółte kartki Sevilla: Lucas Ocampos 59'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny arbiter meczu to Juan Martinez Munuera, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Rayo Vallecano stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Granada CF oraz Valencia. Kolejno natomiast Sevilla z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Barcelona.

Bardzo często wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania ligi La Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Lucas Ocampos często zapewniły fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć walki między graczami bywają bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska usypiające. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Rayo Vallecano i Sevilla oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Estadio de Vallecas.