Athletic Club vs Rayo Vallecano, wynik meczu - 4-0

Dzisiejszy mecz pomiędzy drużynami Athletic Club a Rayo Vallecano był prawdziwym widowiskiem na San Mamés Barria. Gospodarze wygrali zdecydowanie 4-0, kontrolując grę przez większość czasu. Wynik na przerwę wynosił 1-0, ale po przerwie Athletic Club zdobył trzy kolejne bramki, zapewniając sobie pewne zwycięstwo. To było widowisko, które zapadnie w pamięć kibiców na długo.

Mecz piłki nożnej: Athletic Club kontra Rayo Vallecano

Dziś na San Mamés Barria odbył się mecz pomiędzy drużynami Athletic Club i Rayo Vallecano, w ramach 15. kolejki La Liga. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0 na korzyść gospodarzy. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz.

Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, co przyniosło efekty już w 23. minucie, gdy Gorka Guruzeta zdobył pierwszego gola, po asyście Oihana Sanceta. Rayo Vallecano próbowało odrobić straty, ale defensywa Athletic Club była niezłomna. Wynik do przerwy to 1-0 dla gospodarzy.

Po przerwie Athletic Club nie zwalniało tempa. W 47. minucie Alfonso Espino podwyższył prowadzenie, a następnie w 64. minucie Iñaki Williams zdobył trzecią bramkę dla gospodarzy, po asyście Gorki Guruzety. W 68. minucie to właśnie Nico Williams zapewnił drużynie zwycięstwo, ustalając wynik na 4-0. Rayo Vallecano nie zdołało odpowiedzieć skutecznym atakiem, a ich zawodnicy zostali ukarani żółtymi kartkami – Alfonso Espino w 32. minucie oraz Radamel Falcao w 87. minucie.

Następne mecze dla Athletic Club to spotkania z Cayón, Granada CF i Atletico Madrid, natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Yeclano oraz Celtą Vigo.