Dnia 2023-05-04 20:00 odbył się mecz Rayo Vallecano vs Valladolid zakończony wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Rayo Vallecano i Valladolid wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-05-04 20:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Rayo Vallecano a Valladolid.

Gole strzelali: Raúl de Tomás 48' 1-0 Álvaro García Sergio Camello 80' 2-0 Álvaro García Sergio León 84' 2-1 Iván Sánchez

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Żółte kartki Valladolid:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Valladolid:

Główny sędzia meczu - Isidro Díaz de Mera. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Rayo Vallecano zmierzy się już z Real Betis, następne spotkania z drużynami Espanyol i Real Madrid. Kolejno natomiast Valladolid z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Barcelona.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. raz za razem sprawiają wyborowym sympatykom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, książkowe asysty i gole zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Wspaniałe potyczki między drużynami okazują się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania drętwe. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Rayo Vallecano i Valladolid z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Estadio de Vallecas.