Mecz pomiędzy Osasuna i Rayo Vallecano zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-10-02 12:00 na stadionie Estadio El Sadar

Osasuna vs Rayo Vallecano zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Osasuna oraz Rayo Vallecano wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-10-02 12:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Osasuna a Rayo Vallecano.

Gole strzelali: M. Sanchez 90' 1-0 Cote

Żółte kartki Osasuna: L. Torro 45' J. Martinez 76' C. Avila 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: I. Balliu 5' O. Trejo 32' Falcao 41'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Osasuna stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Granada CF i Real Madrid a Rayo Vallecano z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze La Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak L. Torro I. Balliu często zapewniają wyborowym entuzjastom wiele niesamowitych przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa, iż spotkania nas nudzą. Bardzo często obserwujemy przepiękne gole czy asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić widowiska sportowe znanej ligi La Liga. Udział takich legendarnych zespołów jak Osasuna oraz Rayo Vallecano w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio El Sadar.