Mallorca kontra Rayo Vallecano, wynik meczu - 3-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Mallorca oraz Rayo Vallecano wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2023-06-04 16:30 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38. Zmierzyły się Mallorca i Rayo Vallecano.

Gole strzelali: V. Muriqi 51' 1-0 Dani Rodríguez Copete 71' 2-0 Lee Kang-In Ángel 90' 3-0 Dani Rodríguez

Żółte kartki Mallorca:

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter meczu to Antonio Mateu Lahoz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Mallorca stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Rayo Vallecano z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice śledzą potyczki ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak nieprzerwanie gwarantują swoim fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż mecze nie są interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Mallorca oraz Rayo Vallecano z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Visit Mallorca Estadi.