Mecz Real Sociedad vs Rayo Vallecano zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2023-04-22 16:30 na stadionie Reale Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 30 pomiędzy Real Sociedad a Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Sociedad i Rayo Vallecano wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Isi Palazón 57' 0-1 A. Sørloth 59' 1-1 Aihen Muñoz F. Lejeune 81' 2-1

Żółte kartki Real Sociedad: Aihen Muñoz 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 68' Santi Comesaña 72'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Real Sociedad stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Osasuna oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Rayo Vallecano podejmie Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Elche oraz Valladolid.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania, które startują w lidze La Liga. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak Aihen Muñoz Óscar Valentín niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader zagorzałe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania drętwe. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, efektowne asysty czy gole, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi La Liga. Real Sociedad i Rayo Vallecano jak ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Reale Arena.