Na obiekcie Visit Mallorca Estadi dnia 2023-06-04 16:30 miał miejsce mecz Mallorca kontra Rayo Vallecano zakończony wynikiem 3-0

Mallorca kontra Rayo Vallecano zakończony wynikiem 3-0. W dniu 2023-06-04 16:30 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Mallorca i Rayo Vallecano wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: V. Muriqi 51' 1-0 Dani Rodríguez Copete 71' 2-0 Lee Kang-In Ángel 90' 3-0 Dani Rodríguez

Żółte kartki Mallorca:

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny arbiter meczu to Antonio Mateu. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Mallorca stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Rayo Vallecano z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze La Liga. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Walki między drużynami piłkarskimi bywają bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, że są to spotkania nużące. Nieustannie zdarzają się brutalne faule, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Mallorca i Rayo Vallecano jak ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Visit Mallorca Estadi.