Na obiekcie Estadio Nuevo Mirandilla dnia 2023-02-25 15:15 miało miejsce spotkanie Cadiz - Rayo Vallecano zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2023-02-25 15:15 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla odbył się mecz ligi La Liga kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Cadiz i Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie spotkania między Cadiz i Rayo Vallecano wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Sergi Guardiola 74' 1-0

Żółte kartki Cadiz: Rubén Alcaraz 55' Alfonso Espino 59' Gonzalo Escalante 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Raúl de Tomás 51' Alejandro Catena 58' Radamel Falcao 90' Alejandro Catena 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Rayo Vallecano: Alejandro Catena 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Cadiz zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Getafe i Almeria natomiast Rayo Vallecano z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Girona.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące poczynania, które startują w lidze La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Rubén Alcaraz Raúl de Tomás systematycznie gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się przepiękne gole oraz asysty, brutalne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między zawodnikami ligowymi są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż spotkania nudzą. Warto więc przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Cadiz i Rayo Vallecano w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.