Na obiekcie Estadio de Vallecas odbył się mecz Rayo Vallecano vs Levante zakończony wynikiem 2-4

 

Po pierwszej połowie meczu między Rayo Vallecano a Levante wynik to 1-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-4.

Dnia 2022-05-20 19:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się mecz ligi La Liga kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Rayo Vallecano i Levante.

Gole strzelali: Álvaro García 18' 1-0 Melero 26' 1-1 M. Saracchi Roger Martí 44' 1-2 Morales Melero 45' 1-3 E. Bardhi Sergi Guardiola 61' 2-3 Coke 76' 2-4

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Żółte kartki Levante: Marcelo Saracchi 55' Sergio Postigo 75' Rúben Vezo 86'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Levante:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Rayo Vallecano zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Levante z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Marcelo Saracchi często zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między graczami okazują się zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki nudne. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe faule, książkowe gole i asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Rayo Vallecano i Levante z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Estadio de Vallecas.