Back to Top

Rayo Vallecano de Madrid - aktualności i wyniki

Rayo Vallecano kontra Real Betis, wynik końcowy 2-0

Dnia 2024-03-17 17:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Rayo Vallecano oraz Real Betis zakończone wynikiem 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Real Betis rozegrany na Estadio de Vallecas zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Spotkanie było częścią 29. kolejki La Liga, a bramki padły zarówno przed przerwą, jak i w drugiej połowie. Rywalizacja była pełna emocji, a kibice obu zespołów mogli cieszyć się widowiskowym widowiskiem piłkarskim.

Alaves vs Rayo Vallecano, wynik 1-0

Alaves - Rayo Vallecano, wynik spotkania: 1-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Estadio de Mendizorroza odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Alaves i Rayo Vallecano w ramach 28. kolejki La Liga. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Alaves 1-0, a jedynego gola zdobyli gospodarze jeszcze przed przerwą. Mecz dostarczył wiele emocji i niezapomnianych momentów dla kibiców obu ekip.

Girona kontra Rayo Vallecano zakończony wynikiem 3-0

Na stadionie Estadi Municipal de Montilivi miał miejsce mecz Girona - Rayo Vallecano - wynik końcowy 3-0

W ostatniej kolejce La Ligi doszło do starcia pomiędzy drużynami Girona i Rayo Vallecano, które odbyło się 26 lutego o godzinie 20:00 na Estadi Municipal de Montilivi. Mecz zakończył się zwycięstwem Girony 3-0, pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę. To był emocjonujący pojedynek, który pozostawił kibiców obu drużyn z zapamiętaniem!

Mecz Rayo Vallecano kontra Cadiz 1-1

Dnia 2024-03-02 15:15 miało miejsce spotkanie Rayo Vallecano kontra Cadiz zakończone wynikiem 1-1

Rayo Vallecano zremisowało 1-1 z Cadiz w meczu La Ligi, który odbył się w Estadio de Vallecas. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, obie drużyny zdołały zdobyć po jednym golu po przerwie. Mecz miał miejsce 2 marca 2024 roku o godzinie 15:15, a wynik ten pozostaje aktualny, biorąc pod uwagę, że obecnie mamy 4 marca 2024 roku.

Mecz pomiędzy Rayo Vallecano vs Real Madrid, wynik końcowy 1-1

Rayo Vallecano - Real Madrid, wynik spotkania 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Estadio de Vallecas odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Real Madrid w ramach 25. kolejki hiszpańskiej La Liga. Pomimo zażartej rywalizacji, ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami po remisowym rezultacie 1-1. Mecz ten dostarczył wielu emocji dla kibiców obu klubów, a atmosfera na stadionie była niewątpliwie gorąca. Czy któryś z zespołów zdołał wykonać decydujący krok w walce o ligowe punkty? Odpowiedzi na te pytania szukajcie poniżej.

Mallorca - Rayo Vallecano wynik meczu 2-1

Na stadionie Estadi Mallorca Son Moix miał miejsce mecz Mallorca kontra Rayo Vallecano zakończony wynikiem 2-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Rayo Vallecano dostarczył kibicom wielu emocji. Spotkanie, które odbyło się w ramach 24. kolejki La Liga, miało miejsce na Estadi Mallorca Son Moix. Mimo bramkowego impasu na przerwę, obie drużyny zaprezentowały się z determinacją, a ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko z boiska, pokonując Rayo Vallecano 2-1.

Mecz pomiędzy Rayo Vallecano kontra Sevilla, wynik 1-2

Spotkanie Rayo Vallecano - Sevilla zakończone wynikiem 1-2

W meczu 23. kolejki La Ligi drużyna Rayo Vallecano podejmowała Sevillę na Estadio de Vallecas. Spotkanie, które odbyło się siedem dni temu, zakończyło się zwycięstwem gości 2-1. Zarówno wynik na przerwę, jak i ten końcowy wskazywał na triumf Sevilli, która potwierdziła swoją dominację na boisku.