Mecz Rayo Vallecano - Espanyol zakończony wynikiem 1-2 dnia 2023-05-21 12:00

Rayo Vallecano - Espanyol 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Rayo Vallecano oraz Espanyol wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-05-21 12:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Rayo Vallecano i Espanyol.

Gole strzelali: Darder 23' 0-1 Raúl de Tomás 42' 1-1 Nico Melamed 59' 1-2

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Trejo 40' Alejandro Catena 70'

Żółte kartki Espanyol: Leandro Cabrera 39' Óscar Gil 85'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Espanyol:

Główny sędzia spotkania to Alejandro Hernandez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Rayo Vallecano stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Villarreal i Mallorca a Espanyol z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Almeria.

Kibice śledzą poczynania ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Óscar Trejo Leandro Cabrera wielokrotnie serwują wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule zakończone żółtym kartonikiem dodające smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa, iż mecze męczą. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, oglądać widowiska piłkarskie ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Rayo Vallecano oraz Espanyol oraz ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estadio de Vallecas.