Elche vs Rayo Vallecano, wynik spotkania: 4-0

Dnia 2023-04-29 14:15 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 32 pomiędzy Elche a Rayo Vallecano.

Pierwsza część spotkania między Elche oraz Rayo Vallecano zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali: Tete Morente 45' 1-0 Fidel L. Boyé 52' 2-0 L. Blanco Fidel 53' 3-0 Gumbau Gumbau 72' 4-0 Josan

Żółte kartki Elche: Carlos Clerc 40'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Esteban Saveljich -5' Álvaro García 45'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Rayo Vallecano: Florian Lejeune 27'

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Elche zmierzy się już z Almeria, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Getafe. Kolejno natomiast Rayo Vallecano z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Espanyol.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą potyczki ligi La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Carlos Clerc Esteban Saveljich często serwują swoim wiernym fanom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami z ligi okazują się bardzo nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki przynudzają. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga. Elche oraz Rayo Vallecano oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.