Rayo Vallecano - Sevilla, wynik meczu - 1-1

Rayo Vallecano - Sevilla, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rayo Vallecano a Sevilla zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-02-19 15:15 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Rayo Vallecano a Sevilla.

Gole strzelali: Suso 29' 0-1 F. Lejeune 65' 1-1 Isi Palazón

Żółte kartki Rayo Vallecano: Fran García 38' Florian Lejeune 49' Isi Palazón 69' Alejandro Catena 90'

Żółte kartki Sevilla: Youssef En-Nesyri 85'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Jesus Gil Manzano, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Rayo Vallecano stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Celta Vigo. Kolejno natomiast Sevilla z PSV Eindhoven. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna i Atletico Madrid.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Fran García Youssef En-Nesyri często serwują własnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to mecze drętwe. Trafiamy na widowiskowe asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Rayo Vallecano oraz Sevilla w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Estadio de Vallecas.