Na stadionie Estadio de la Cerámica dnia 2023-01-30 20:00 odbył się mecz Villarreal vs Rayo Vallecano zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2023-01-30 20:00 na stadionie Estadio de la Cerámica odbył się mecz ligi La Liga kolejki 19 pomiędzy Villarreal a Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Villarreal a Rayo Vallecano wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Sergio Camello 70' 0-1 Ó. Trejo

Żółte kartki Villarreal: Juan Foyth 66' Alejandro Baena 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Ismaila Ciss 35' Andrés Martín 52' Unai López 87'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia spotkania - Juan Luis Pulido Santana, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Villarreal stanie naprzeciw Mallorca, następne spotkania z drużynami Getafe i Almeria. Kolejno natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Athletic Club.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo interesujące starcia w lidze La Liga. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Juan Foyth Ismaila Ciss nieustannie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Regularnie zdarzają się wyśmienite asysty czy gole, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi są zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga. Villarreal i Rayo Vallecano jak ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadio de la Cerámica.