Espanyol - Rayo Vallecano, wynik spotkania - 0-2

Espanyol - Rayo Vallecano, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-08-19 18:00 na obiekcie sportowym RCDE Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Espanyol i Rayo Vallecano.

Po pierwszej połowie spotkania między Espanyol i Rayo Vallecano wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: Isi Palazón 40' 0-1 Unai López P. Ciss 59' 0-2 Álvaro García

Żółte kartki Espanyol: Óscar Gil 6' Brian Oliván 45'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Florian Lejeune 14' Florian Lejeune 16' Stole Dimitrievski 24' Óscar Trejo 36' Óscar Valentín 76'

Czerwone kartki Espanyol: Sergi Gómez 30'

Czerwone kartki Rayo Vallecano: Florian Lejeune 16'

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Espanyol stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Sevilla a Rayo Vallecano z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna i Valencia.

Dzisiaj kibice śledzą poczynania, które startują w lidze La Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Óscar Gil Florian Lejeune nieraz zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się spektakularne asysty czy gole, ostre faule zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi okazują się zajadłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Espanyol i Rayo Vallecano w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak RCDE Stadium.