Mecz pomiędzy Alaves i Rayo Vallecano na stadionie Estadio de Mendizorroza dnia 2022-04-16 14:15: wynik końcowy 1-0

Alaves vs Rayo Vallecano, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Alaves a Rayo Vallecano zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-04-16 14:15 na obiekcie sportowym Estadio de Mendizorroza odbył się mecz ligi La Liga kolejki 32 pomiędzy Alaves a Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Joselu 64' 1-0 Manu García

Żółte kartki Alaves: Gonzalo Escalante 45' Rubén Duarte 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Randy Nteka 55' Isi Palazón 90' Nikola Maraš 90'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Rayo Vallecano: Ivan Balliu 88'

Główny sędzia spotkania - Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Alaves stanie naprzeciw Mallorca, następne spotkania z drużynami Villarreal i Celta Vigo natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Real Sociedad.

W dzisiejszych czasach oddani fani z dużym zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Gonzalo Escalante Randy Nteka niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania statyczne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Alaves i Rayo Vallecano z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Estadio de Mendizorroza.