Dnia 2022-03-19 20:00 miał miejsce mecz pomiędzy Rayo Vallecano i Atletico Madrid zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2022-03-19 20:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się mecz ligi La Liga kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano i Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rayo Vallecano a Atletico Madrid wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: Koke 49' 0-1 João Félix

Żółte kartki Rayo Vallecano: Mario Suárez 30' Santi Comesaña 42' Óscar Trejo 65'

Żółte kartki Atletico Madrid: Renan Lodi 20' Geoffrey Kondogbia 74' Koke 78' José María Giménez 81' Stefan Savić 85'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Atletico Madrid: Ángel Correa 85'

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Rayo Vallecano stawi czoła Granada CF, następne spotkania z drużynami Valencia i Alaves. Kolejno natomiast Atletico Madrid z Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Mallorca.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle fascynujące potyczki w lidze La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Mario Suárez Renan Lodi wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to potyczki statyczne. Zdarzają się ostre faule, wyśmienite asysty i bramki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Rayo Vallecano oraz Atletico Madrid w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio de Vallecas.