Mecz Rayo Vallecano kontra Celta Vigo zakończony wynikiem 0-0 dnia 2021-11-01 17:30

Rayo Vallecano kontra Celta Vigo, wynik końcowy 0-0. Dnia 2021-11-01 17:30 na stadionie Estadio de Vallecas rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 12. Zmierzyły się Rayo Vallecano oraz Celta Vigo.

Po pierwszej połowie spotkania między Rayo Vallecano a Celta Vigo wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 65' Isi Palazón 69'

Żółte kartki Celta Vigo: Javi Galán 45' Augusto Solari 51' Brais Méndez 69' Jose Fontán 70' Renato Tapia 81'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Rayo Vallecano stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Valencia natomiast Celta Vigo zmierzy się z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Alaves.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów śledzi poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Óscar Valentín Javi Galán nieustannie serwują wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nudzą fana. Często obserwujemy nieczyste faule, przepiękne gole oraz asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi La Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Rayo Vallecano i Celta Vigo jak ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio de Vallecas.